14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

אנשים גדולים בארץ קטנה

זהו יום העצמאות, והוריו של אריאל נסעו לחגוג כנס מחזור. הם שלחו אותו למשך היום אל הדוד יהודה – הדוד הכי.. מוזר בעולם. אריאל מוטרד: עליו להכין עבודה לבית הספר אודות הדמויות שעיצבו את פני המדינה שבדרך, ואילו אצל הדוד יהודה - אין אפילו מחשב.

הדוד מצדו מציע לו הרפתקה של יום אחד ברחבי ארץ ישראל: צפייה בציפורים בעמק החולה, ביקור בחידון התנ"ך בירושלים, טיול רגלי קצר בהרי הנגב, ובין לבין יאזינו לשירי ארץ ישראל ומערכוני הגשש ברדיו במכונית הסוסיתא הישנה.

אריאל מסרב ומסתגר. הכל נראה לו משעמם וטיפשי... הוא גם לא מבין מה כולם מתלהבים מיום העצמאות הזה. הרי תמיד הייתה לנו מדינה לא? כשהדוד מבין את פני הדברים, הוא מבין שאריאל צריך לחוות את הסיפור באופן מוחשי יותר. הוא מציע לאריאל להשתמש במכונת הזמן הישנה שלו, ולפגוש את אותן דמויות היסטוריות, כדי להצליח במשימה לבית הספר. אריאל מזלזל ולא מאמין, אך בעל כורחו נקלע למסע בזמן בו הוא פוגש את רבי יהודה הלוי, הרצל, שרה גיבורת ניל"י, שומר טורקי, חייל בריטי, דוד בן גוריון ועוד.

אריאל לומד להעריך את הדרך והמעשים שעשו האנשים האלה, החשובים והגדולים, וגם הפשוטים והרגילים, ומבין שמדינת ישראל היא לא דבר מובן מאליו. הוא מתחבר לסיפור הקמת המדינה, ובעיקר לומד להכיר את אחד מעמודי התווך שלה כיום – אנחנו, האנשים שחיים בה, וביניהם - הדוד יהודה. 

כתיבה ובימוי: יצחק לאור
שחקנים יוצרים: יצחק לאור ואריאל קרן
עיצוב תפאורה ותלבושות: נאוה שטר
ציור תפאורה: תמר ברי 
מוסיקה מקורית: טל מינקוב
מנהל הפקה: עירן פיטוסי
מעצב תאורה: עירן פיטוסי 
עיצוב סאונד: דוד נדה

לפרטים נוספים וכרטיסים