14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

מחול במזיא 2019- מיה יוגל, דורין כהן ניסן


ערב משותף של מאיה יוגל ודורין כהן ניסן במסגרת סדרת מחול במזיא 2019
 
 
כמעט מענטש- מיה יוגל 

עבודת מחול לאישה אינה בהכרח מושא להתבוננות אסתטית, אלא פעולה מתוך החיים ובתוכם, בתוכה מתקיים שיח אמנותי פמיניסטי, ביקורתי. העבודה מענגת אך מתקיים
בה יופי ענוג המעורב בהרבה כאב. במסגרת זו עולה לא פעם השילוב בין יופי למחנק. האישה נעה, משייטת במרחב קיומי אחר, מקום בו נפרמת רקמת הסדר הציבורי. עולה קריאת תיגר על הסדר הקיים, קריאה לסדר חדש.

יוצרת ומבצעת: מיה יוגל
ליווי אמנותי: נאוה צוקרמן
פסקול: L'homme Approximatif- Tristan Tzara, Paint it Black- The Rolling Stones
הקראה: יאסי רימר
עריכת פסקול: נדבר גרבר, מיה יוגל
תלבושת: מיה יוגל
 
מיה יוגל היא פרפורמרית, כוריאוגרפית, מלווה אמנותית, אמנית בוטו ומורה. בעלת תואר באמנות ותיאטרון במסגרת האוניברסיטה העברית, ובעברה תלמידת האקדמיה למחול ע"ש רובין במסלול הוראת המחול. התשוקה למחול והסקרנות שבתנועה פרחו אצל יוגל בגיל צעיר. מתחילת דרכה ועד היום היא נעה בתהליך של חקר פיתוח שפה חדשה בתנועה. יוגל בודקת ומותחת את גבולות המחול המודרני, על ידי שילוב בין חשיבה ותנועה אוונגרדית ואלמנטים מסורתיים וסוריאליסטים כאחד.
 
מדרובה- דורין כהן ניסן

מי היא המדרובה הזו? מי הן... הנשים הללו? אחת לשנייה ולעצמן? בעודה צוחקת על מגרעותיה, משלימה עם חסרונותיה ומעצימה יתרונותיה, עולמה עומד מול שאר העולמות הקיימים במציאות ובראשה. כי מדרובה אמרתם. מדרובה על כל הראש.
 
קרדיט צילום: יעל שלח

יצירת תיאטרון מחול בה יוצאות המדרובות למסע כיבוש והגדרה מחדש.  מערכות היחסים בינן לאט נרקמות ונחשפות. הנשים הללו תופסות מחדש את מקומן היכן שיהיה, אך הוא חשוב, משמעותי וסוף סוף נגלה לעיניהן. היצירה מעבירה ביקורת נוקבת מלאת אמפטיה והומור על תפקיד חייה של האישה.

 
כוריאוגרפיה וניהול אומנותי: דורין כהן ניסן
רקדניות יוצרות: איה שדות, יעל בנעים, שלומית בטיטו, טל נאור, עדיה שטרן, רוני בן יעקב, רותם אריאלי ודורין כהן ניסן | עיצוב תלבושות: דורין כהן ניסן ונועה כהן | עיצוב תאורה: אלון בר | עריכה מוסיקלית: דורין כהן ניסן ואדיר נגר | טקסט: רוני בן יעקב ודורין כהן ניסן | חללי עבודה ותמיכה: מכללת סמינר הקיבוצים- בית הספר למחול.
 
דורין כהן ניסן, יוצרת, כוריאוגרפית ומורה למחול משנת 2009. כיום יוצרת לאנסמבל DEDORIS ולפרויקטים חיצוניים נוספים.