14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

מחול במזיא 2019- רוני חדש, ורטיגו- קרן חורש, רייצ'ל ארדוס

ערב משותף של רוני חדש וורטיגו- קרן חורש, רייצ'ל ארדוס במסגרת סדרת מחול במזיא 2019


קורבנות ודימויים -רוני חדש
 
שם העבודה: קורבנות ודימויים
כוראוגרפיה: רוני חדש
מבצעות: כרמל בן אשר ורוני חדש
מוסיקה מקורית : נעה איילי
ניהול חזרות: דנה שובל
דרמטורגיה: יעל ביאגון ציטרון
יעוץ אומנותי: מאיה ברינר
העבודה עלתה בבכורה בפסטיבל הרמת מסך 2018 קרדיט צילום: יקיר מאיר פרץ

במדיום הבימתי כיום, הן הפרפורמר והן היוצר, נדרשים להקריב חלק מסוים בשייכותו של הגוף לעצמו; בין אם עבור הקהל, עבור הכוראוגרף או עבור ’הצורה‘ / ’הדימוי‘ אותו הגוף משרת.
אני תוהה על ‘שירות‘ הגוף הזה ורצוני להמשיך להיות כבולה בו.
אך האם ישנה דרך לחמוק ולהיות גוף בלי דימוי, בימים בהם תבניות הדימויים הקלישאתיות של נשיות נטבעות בנו ללא רצוננו? ומהן ההשלכות של המצב ההפוך, דימוי בלי גוף?
 
טריילר:
טיזר:
 
רוני חדש, יוצרת עצמאית, רקדנית ומורה למחול עכשווי, בת 28 בתל אביב.
 
ורטיגו

קרן חורש בגון HOLD YOURSELF TOGETHER

כמים חסרי אמביציה שהתנועה נובעת מתוכם. יצירתה של קרן חורש בביצועם של הסטודנטים לשנה ב', רקדני הסדנה להכשרת רקדנים של להקת המחול ורטיגו. שישה רקדנים הנעים בין הקצוות והספקטרום שבין החיבור והלבד, המקום בו הגבולות מטושטשים. איפה אני מתחילה? היכן אתה נגמר? בעקבות נהר הרגש, הרקדנים לובשים צורה, תלוי מקום וסביבה. זוהי יצירה שהיא מסע של דימויים ופטזיה על עולמו הפנימי-אינטימי של האדם. תהליך היצירה לוקח השראה מן ההשפעה והאחריות המצויות בהבנה כי יש בכל תנועה, רגש, וחוויה בעולמו של האדם היחיד על האחר. האחר שהוא חלק מאיתנו, האחר המצוי בתוכנו. המוזיקה המקורית נכתבה על ידי איתי דלומי בדיאלוג יצירתי וברגישות ובאמצעותו המוזיקה הופכת למרכיב של חיים בלתי נפרד מהיצירה. השפה התנועתית של חורש יוצרת מעגל של אינסוף שכל כולו חיבורים בינאישיים, דינמיקות הנובעות מהקשרים היחודיים בין בני אדם וחוטים העדינים המקשרים בניהם. יצירה שנעה בין סולואים לדואטים, בין יחיד לקבוצה, בתוכם כל רקדן מביא את הגוון הייחודי שלו, את שפתו התנועתית ואת עולמו הפנימי ויחד הרקדנים ממחישים את ההשפעה של היחיד על האחר שהוא גם חלק ממנו.


קרן חורש, יוצרת עצמאית. בעבר רקדנית בורטיגו, להקת המחול הקיבוצית, ענבל פינטו, ועוד. כיום המנהלת האמנותית של הסדנה להכשרת רקדנים של להקת ורטיגו. את תחילת המסע כיוצרת בעצמה החלה מתוך חקירה של תנועות הנפש וחקירה של תהליכים פנימיים אל מול הייצוג הויזואלי שלהם. עבודותיה של חורש עוסקות רבות בנושא עולמו הפנימי של האדם, המקור הפרטי והאינטימי ביותר שבו, מתוך האמונה כי בתנועה כוח לרפא, לספר סיפור אנושי, וליצור חוויה מחוללת.  


רייצ'ל ארדוס A LITTLE LESS LONELY

כוריאוגרפיה- רייצ'ל ארדוס בשיתוף רקדני הסדנא

ע.כוריאוגרף- תומר גיאת, אורי לינקינסקי

 

ההבנה  והקשרים הבין אישיים בין בני אדם מצויים בתבניות הבסיסיות ביותר  ומופעים בצורות רבות ומגוונות , עבודה זו הינה המשך של מחקר בשם "פרוייקט הבדידות " בשיתוף קאטפולט – מרכז לכוריאוגרפיה בניו קאסל, אוסטרליה ובין הכוריאוגרפית רייצ'ל ארדוס ותומר גיאת.

רייצ'ל ארדוס, כוריאוגרפית-  זכתה בפרס שרת הקליטה לאמנים עולים יוצרים לשנת 2012 ובפרס שרת התרבות ליוצרים צעירים בשנת 2015.

חיה ויוצרת בתל אביב- ישראל. סיימה בהצטיינות את לימודי התואר השני בכוריאוגרפיה ב-Laban Centre בלונדון.