14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

מחול במזיא 2018 להקת אנגלה | יעל אברבוך ועלמה לבנה

The Foyer

יעל אברבוך ועלמה לבנה

 The Foyerשואפת לבצע בזמן אמת אירוע פרפורמטיבי ללא כוונה והגדרה כובלת, בחללים שאינם מיועדים לאכלס מופע במובן המקובל; חללים שהם אינם חללי מטרה; שאינם תוכננו לשהייה, אלא רק למעבר- מרחבי ביניים.

מבצעות היצירה הן שתיים שמתלכדות לאחת, נודדות בתוך פולחן שמקדש את זמן הביניים: בין העכשיו לבין היעד, ונותן מענה לקיום אנושי שצמא לאינטימיות מסוג חדש. הן חותרות להביע את התשוקה שבהיות, את העונג שבמקריות והנס שבנמצא, כל זאת תוך היאחזות ספציפית בתנאי החלל הנתון.

יעל אברבוך ועלמה לבנה עובדות בשיתוף פעולה סביב מחקרם את אומנות הרחוב. דרך יצירתם ""The foyer הן מפתחות מודל פרפורמטיבי של אומנות הלוקחת חלק בחיים עצמם ומבצעות אדפטציות ליצירה בחללים שונים, כאשר כל חלל תומן בחובו גילוי חדש והשתנות מתמדת שלהם ושל קהלם.

לטיזר 

כוריאוגרפיה וביצוע: יעל אברבוך ועלמה לבנה

יוצרת שותפה ומופיעה: גפן ליברמן

עריכה מוזיקלית: רוסקו רז

עיצוב תלבושות: מאיה ליברמן

 

גרעין - בכורה

מרים אנגל – להקת אנגלה

טריו, דואט, סולו

'גרעין הוא משהו שטומנים באדמה והוא צומח' - הדלעת המופלאה מאת לנרט הלסינג

שלוש אפיזודות המאוגדות ליצירה דינאמית על זמן אבוד, זיכרון קלוש, על אנשים וסוגים של אהבה. מסע שורשים מקרי הפורש מניפת צבעי יסוד של דמויות, זמנים ונופים הנקשרים לפקעת ומותרים בכל פעמה לחלקים משתנים. כמו במשחק קוביה גנטי מגלגלת היצירה סיכויים, סיכונים והרהורים על עקבות, בטבע או בנפש, בשארי הבשר שאחרי היכחדותו של הקיים.

בפעולה של פירוק חומר וצירופו מתניידת גרעין בכל צעד לכדי מבנה גולמי חדש של רצון ופוטנציאל, וחידת מימושו. הפעולה הכוריאוגרפית מתרחשת בשיתוף עם עבודת הסאונד של היוצר תומר אברהם הפורשת נופים מוזיקלים מורכבים ופיסות שמע, העוטפים את גרעין, מתכתבים ומכתיבים את מהלכה.

גרעין היא פסיעה עדינה במרווחים בין יסודות. היא אמת מידה, מאחת לשניים, מאפס לאחד כאשר ההפרש, הפער, החסר הוא המטען. היא תת מבנה השואף לשאת בתוכו את השלם המשפחתי. בסכנת התפרצות מתמדת היא מקיימת מבנה מוחלט ורעוע גם יחד.

 

כוריאוגרפיה: מרים אנגל

מוזיקה מקורית ועיבוד מוזיקלי: תומר אברהם

רקדנים שותפים ליצירה: הילה כהן, דניאל למנסדורף, סרגיי שמוטה, מרים אנגל.

עיצוב תאורה: גיא גלילי