14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

I DOLL

הבובה פינוקיו שלפני שנים רבות הפכה בדרך פלא לילד בשר ודם, היא כעת איש בוגר, המתבודד בביתו, אי שם בעיר הגדולה.   מסתבר שלהיות אנושי זה לא כל כך פשוט.

פינוקיו הפך לממציא טכנולוגי ובדומה לאביו  - ג'פטו הוא מוצא נחמה ב"צעצוע" חדש שהוא מפתח - הiDoll -   -  " ידיד דיגיטלי מפיג בדידות לשימוש ביתי -  רב תכליתי".

לקראת  חצות, מצלצל הטלפון בביתו. על הקו בוב, משקיע אמריקאי שמזמן אותו לפרזנטציה שתתקיים בבוקר שלמחרת ועתידה לחרוץ את גורל המצאתו.

בעוד חלום חייו המקצועיים של פינוקיו עומד להתגשם, המחשבה שמחר יאלץ לצאת  מהבית ולהיחשף בפני אנשים ממלאת אותו בפחד גדול.

את שארית הלילה מעביר פינוקיו במאמץ קדחתני לסיים את פיתוח הiDoll כשברקע מפריעות לו בקשות תשומת לב מצד ברברה  - עקרת בית מכנית שהוא המציא כתחליף לבת זוג, טלפונים חוזרים ונשנים מאביו המזדקן, ג'פטו, שמצב בריאותו הולך ומדרדר והבזקי מראות מהילדות.  אפילו בריחה לזרועותיה של מאהבת מזדמנת -  לוסי הברבי, אינו מביא לו מרגוע.     הבוקר עולה. פינוקיו מתייצב לפרזנטציה של המוצר החדש בפני בוב וחבר המשקיעים. טלפון בהול מבית החולים מתריע של מצבו של פאפא ג'פטו .

 ליד מיטתו של אביו משלים סוף סוף פינוקיו עם מי שהוא...

זוכה בפרס ראשון בפסטיבל תיאטרונטו 2012

מנימוקי חבר השופטים :" הופעה וירטואוזית של שחקן מעולה, עיבוד ובימוי מבריקים. שחקן כובש, פורץ גבולות. גילום הפנים הרבות של מי שהוא גם מפעיל וגם מופעל."