14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

פסטיבל סוכות פסיק

תאטרון פסיק ועיריית ירושלים מזמינים את כל העולים לרגל בסוכות לימי תאטרון ואמנות שחוגגים את ירושלים. בתכנית- הצגות התאטרון "ההיסטוריה המטורפת של ירושלים" ו"דוד וגוליית", כאשר לאחר כל הצגה מתקיים סבב סדנאות תאטרון וסיורים מודרכים. ההצגות מיועדות לכל המשפחה, לפי חלוקת גילאים.

בימי ראשון, שני ושלישי של חוה"מ לאורך היום.

לפרטים וכרטיסים

הצגת ילדים- דוד וגוליית.

קומדיה צבעונית וקצבית המגוללת את הסיפור המקראי של דוד וגוליית מזווית הומוריסטית. צבאות הפלישתים כבר ערוכים לקרב בעמק האלה, ועם ישראל הנבוך מחפש  לוחם חדש שיוצאו אותו מהבוץ. על רקע ההתרחשויות מופיע הנער דוד, המבקש להיות לוחם מסיבותיו שלו...

העלילה מסופרת דרך העניים של עז תועה, מלך השרוי בהתקף חרדה, רועה צאן חדור התלהבות ושני לוחמים פלישתים לא יוצלחים. מלבד דמויות אנושיות מגלמים שני השחקנים גם חיות וחפצים ומשמשים בעצמם כתפאורה חיה.

הצגה- ההיסטוריה המטורפת של ירושלים.

הצגת תיאטרון מולטימדיה מצחיקה מרגשת ומעוררת מחשבה, על העיר בה אנו חיים ועל מה שהיא מעוררת בבני אדם באשר הם.

גיבור הסיפור, רוצה בסך הכל לשים פתק בכותל, אך נסחף בעל כורחו אל מרדף בין דפי ההיסטוריה של ירושלים מתחילת ימיה התנ"כיים ועד היום. הוא מוצא אותם במצבים קיצוניים ונאלץ לבוא לעזרתם ולהשיב את ההיסטוריה המעוותת למקומה וכך להציל את חייו. במרוץ מתקופה לתקופה, נפרשת דמותה של ירושלים, העיר שמצליחה להטריף את דעתם של כל יושביה ובמיוחד את דעת שליטיה.

ההצגה בנויה על תיאטרון חי, תוך שילוב מיימד קולנועי, בו הדמויות מופיעות

על הבמה וגם על המסך ומתוך כך סוחפת את הצופה לפנטזיה בלתי נשכחת.

סדנת מסכות קומדיה דל- ארטה.

בניגוד למופע תאטרון רגיל, בו השחקן נמצא על במה והקהל יושב במקומו כשביניהם מפריד מרחק, בעבודה עם הקומדיה דל-ארטה החיץ נשבר והאינטראקציה הנוצרת היא ייחודית ויוצאת דופן. במופע יחיד ושופע הומור זה, המבוסס על משחק עם מסכות קומדיה דל- ארטה והמיועד לנוער ולמבוגרים הקהל לוקח חלק פעיל בהצגה עצמה- ואף אחד מהצופים אינו נשאר אדיש.

סדנת מוזיקה.

איכות הסביבה, מיחזור גרוטאות, שימור הטבע- בסדנת המוסיקה נחשפים בפני הקהל מגוון כלי הקשה שהכונו על ידי דיוויד, המנגן, מסביר ומשתף את כולם בנגינה. ההפעלה מעשירה ומעניינת, מתקיימת באווירה נעימה וחגיגית. דיוויד משתמש בסביבה, ביער ובעצים על מנת ליצור כלי מוסיקה נפלאים, ולנגן עליהם ביחד עם הקהל. 

סדנת קסמים וליצנות.

הליצן ינון יפתיע, ישגע, יעשה קסמים, ישיר שירים, ילך על חבל, ועוד.. הכל כדי להצחיק ולרגש את הילד שמצוי בכל אחד מאיתנו, קטנים וגדולים.

סיור תיאטרלי בנחלאות.

נצא ביחד לסיור בשכונת נחלאות הציורית, בהדרכת מורה דרך ושחקן מקצועי. נכיר את הדמויות ההיסטוריות השונות שעיצבו את אופיה המיוחד של השכונה, נפגוש את התושבים ונהנה מסמטאותיה של השכונה.