14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

מזיאפרינג'

הנחה מיוחדת לקוראי המזיא-ניוז על כל מופעי הפרינג': כרטיסים ב-50 שקלים בלבד!
קוד ההנחה: מזיא-ניוז
 
 
על פי ספרה האחרון של גילית חומסקי
עמליה טראו מתחילה את דרכה הספרותית כסטודנטית מוכשרת הכותבת בסתר. היא הופכת לכוכב עולה בשמי התרבות המקומית תחת חסותו של פרופ' יהושע (יושי) ברינגר הנערץ עליה, אבל ככל שעמליה מגשימה את עצמה היא מגלה שהעולם האידיאלי אליו שאפה שונה ממה שחלמה עליו.
 


 
על במת קונצרט חשופה וגלויה מופיעות מקהלה ושלישיית מיתרים ובאמצעות שירה, מוסיקה ומקצב מספרות את סיפור משפט אייכמן.
 

משחקי נייר


במלחמת לבנון השנייה נפגע גדי ויסמן מאש כוחותינו ואובחן כסובל מהלם קרב. כעת, הוא מעלה את סיפורו אל הבמה כמופע סוריאליסטי חלומי, עשיר בדימויים ויזואליים ובהומור, כמעט ללא מלל, המבוסס על מחשבות ופלשבקים, שהם חלק  מהמציאות היום-יומית המורכבת שלו.
"מיד שלח הקב"ה שלושה מלאכים ואמר להם: לכו הביאו את לילית! מיד הלכו והשיגו אותה בתוך הים. נטלו אותה ואמרו לה: אם תלכי אתנו מוטב, ואם לאו נטביעך בים..." מתוך סיפורי בן-סירא
 
 שלוש דמויות עשויות נייר מתמודדות עם הניסיון למצוא את מקומן בין המוכר, השגרתי וההכרחי ובין השחרור, ההנאה והשעשוע. ההתבוננות המחודשת בחומר ראשוני ובסיסי כמו נייר, מאפשרת לפתע הנאה מרגעים קטנים ופשוטים. בסגנון ליצני מינימליסטי הסיפור נע בין הפיגורטיבי למופשט ובין המציאותי לדמיוני. במופע שכולו ללא מילים, יוצרות הדמויות תקשורת עם הקהל, ולרגעים, אף מזמינות אותו להשתתף בהתרחשות על הבמה.

 ירדנה, שהתעשרה מבסטה בשוק, שואפת להיות משכילה ולעסוק בפוליטיקה. היא גידלה אחיינית כבתה ורוצה לחתן אותה עם שר...האחיינית לימור וחברתה שרון, כבר פגשו בחורים ומחכות לתשובה... המשרתות יפתרו את הקונפליקטים בצורה קומית וססגונית