14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן .
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה.

מזיאפרינג'

הנחה מיוחדת לקוראי המזיא-ניוז על כל מופעי הפרינג': כרטיסים ב-50 שקלים בלבד!
קוד ההנחה: מזיא-ניוז
 
 
מה עושה אישה שיש לה במה בראש ורחם עמוק בבטן?יוצרות תאטרון יוצאות למסע בעקבות ארבע אימהות. שרה רבקה רחל ולאהעקרות, כמיהה, השתוקקות, אכזבה, ריקנות ומילוי נפרמים ומתגלגלים זה בזה.

 


 
על במת קונצרט חשופה וגלויה מופיעות מקהלה ושלישיית מיתרים ובאמצעות שירה, מוסיקה ומקצב מספרות את סיפור משפט אייכמן.
 

משחקי נייר


במלחמת לבנון השנייה נפגע גדי ויסמן מאש כוחותינו ואובחן כסובל מהלם קרב. כעת, הוא מעלה את סיפורו אל הבמה כמופע סוריאליסטי חלומי, עשיר בדימויים ויזואליים ובהומור, כמעט ללא מלל, המבוסס על מחשבות ופלשבקים, שהם חלק  מהמציאות היום-יומית המורכבת שלו.
באמצעות הנפשת מילים, קן על הראש, כמה מעשיות ולא מעט חפצים, שוזרת האישה-תרנגולת סיפורים שחוצים דורות. סיפורים המרהרים ומערערים על החיים בקן הפרטי שלה ובקן המשותף לכולנו, בקצה שביל החלב.
 
 שלוש דמויות עשויות נייר מתמודדות עם הניסיון למצוא את מקומן בין המוכר, השגרתי וההכרחי ובין השחרור, ההנאה והשעשוע. ההתבוננות המחודשת בחומר ראשוני ובסיסי כמו נייר, מאפשרת לפתע הנאה מרגעים קטנים ופשוטים. בסגנון ליצני מינימליסטי הסיפור נע בין הפיגורטיבי למופשט ובין המציאותי לדמיוני. במופע שכולו ללא מילים, יוצרות הדמויות תקשורת עם הקהל, ולרגעים, אף מזמינות אותו להשתתף בהתרחשות על הבמה.

 ירדנה, שהתעשרה מבסטה בשוק, שואפת להיות משכילה ולעסוק בפוליטיקה. היא גידלה אחיינית כבתה ורוצה לחתן אותה עם שר...האחיינית לימור וחברתה שרון, כבר פגשו בחורים ומחכות לתשובה... המשרתות יפתרו את הקונפליקטים בצורה קומית וססגונית