14/07/2015 20:43
תיאטרון פסיק
להזמנת כרטיסים מתיאטרון פסיק לחצו כאן
14/07/2015 20:44
קבוצת התיאטרון הירושלמי
להזמנת כרטיסים מקבוצת התיאטרון הירושלמי לחצו כאן
14/07/2015 20:45
תיאטרון האינקובטור
להזמנת כרטיסים מתיאטרון האינקובטור לחצו כאן
14/07/2015 20:51
בית מזיא ברשתות החברתיות
עקבו אחרינו בפייסבוק!
26/07/2015 17:07
הזמנת כרטיסים באתר
נכון להיום רכישת כרטיסים באתר באמצעות כרטיס דיינרס קלאב לא אפשרית. עימכם הסליחה

מזיאפרינג'

הנחה מיוחדת לקוראי המזיא-ניוז על כל מופעי הפרינג': כרטיסים ב-50 שקלים בלבד!
קוד ההנחה: מזיא-ניוז
 
 
יום שישי ה7.7, 11:00

כיצד חיבוק, לחיצת יד, נשיקה וליטוף יכולים להפוך לריקוד? איך גוף של מישהו אחר יכול להיות לנו למשענת, לכסא, לאווירון, לגשר עם פתחים שמשתנים ולעוד שלל דימויים?המפגש מורכב ממופע אינטראקטיבי, במהלכו מפעילות הרקדניות את הקהל והילדים מוזמנים לבמה להתנסויות. המטרה היא לגרות את הדמיון ולהקנות כלים להורה ולילד, להרחיב את אפשרויות המשחק והתקשורת הגופניים.
לילדים מגיל 3-8

 


 
יום ראשון ה 16.7 17:30

 
כההצגה "חד ושתיים" היא עיבוד לאגדה היפיפייה הנרדמת בבובות, צמר ותנועה.
מסעה של נסיכה, שיוצאת מעולמה השקט והבטוח, חוקרת את העולם שבחוץ, נדקרת ונרדמת, כיצד היא תתעורר?
ההצגה נרקמת מתוך השחקניות והחצאיות שלהן, ההופכות מתלבושות לתפאורה, מהגנה לסכנה ומסכנה לתרדמה,על במה ריקה, זוג שחקניות יוצרות עולם קסום ומעוררות לחיים את היפיפייה הנרדמת. 
חוויה ייחודית לקטנים ולגדולים. 
 
ראשון ה 9.7, 20:30

קומדיה מוזיקלית הומוריסטית הנעה בין המולת העיר והשוק לבין בימת התזמורת והמחול הקלאסי.

ירדנה, שהתעשרה מבסטה בשוק, שואפת להיות משכילה ולעסוק בפוליטיקה. היא גידלה אחיינית כבתה ורוצה לחתן אותה עם שר...האחיינית לימור וחברתה שרון, כבר פגשו בחורים ומחכות לתשובה... המשרתות יפתרו את הקונפליקטים בצורה קומית וססגונית
יום חמישי ה 20.7 17:30

אאאח השגרה... מטלות יומיומיות משתלטות על הזמן, עוצמות לנו את העיניים וכובלות אותנו. אבל ממש מתחת לאף מתקיים עולם שלם שרק מחכה לנו – עולם של שטות, של דמיון וחלום – עולם של משחק.

שלוש דמויות עשויות נייר מתמודדות עם הניסיון למצוא את מקומן בין המוכר, השגרתי וההכרחי ובין השחרור, ההנאה והשעשוע. ההתבוננות המחודשת בחומר ראשוני ובסיסי כמו נייר, מאפשרת לפתע הנאה מרגעים קטנים ופשוטים. בסגנון ליצני מינימליסטי הסיפור נע בין הפיגורטיבי למופשט ובין המציאותי לדמיוני. במופע שכולו ללא מילים, יוצרות הדמויות תקשורת עם הקהל, ולרגעים, אף מזמינות אותו להשתתף בהתרחשות על הבמה.

 

 
מוצ"ש 29.7 21:30

 

לצאת מהארון זה כמו לצאת מפחית טונה. נדבק בך ריח כל כך חזק, שלא צריך לראות אותך כדי לדעת שאתה דג משימורים. כשהומו יוצא מהארון, הוא בעצם משנה באופן כלשהו את השם הפרטי שלו. החברה קודם תראה את התווית 'הומו' ורק אחר כך את האדם כמי שהוא.

אני אורי, היציאה מהארון עשתה לי רק טוב אבל גם העמידה אותי בפני התמודדות חדשה. להיות ה'הומו' שאתם רוצים שאהיה. השינוי בתפיסה הזאת הכרחי. אז מה אני צריך לעשות כדי שתהיו מרוצים מזה שאני הומו שאוהב לראות כדורגל? מזה שאני בור בכל מה שקשור לרכלנות צהובה? מזה שאני בזוגיות עם גבר אבל שחקן טוב שיכול לשחק תשוקה אין סופית לאישה? להוכיח לכם? לשכנע אתכם? לוותר לכם? לשפוט אתכם?